Jdi na obsah Jdi na menu
 Rostislav Alka


Věk: 20

Povolání: Student

Záliby: Filmy, sport

S čím jdu do vily: Touha po Nové zkušenosti

Na co se těším: Na vířivku

Co udělám s výhrou: Dovolená, pomoc známým

Životní postoj: Být upřímný

Foto © FTV Prima, s.r.o.

Rosťa je ve vile!

Deník

Co se dělo ve vile? Výňatek z deníku

  • 11.10.2005 V Zúčtování byl zvolen Martin se čtyřmi palci. Dá se očekávat, že si do Duelu vezme Emila nebo Rosťu. Že by si vzal rovnou Vladka, by bylo překvapení, to záleží jak až moc se Martin cítí. Rosťa se začal přibližovat ke Katce, ale protože ostatní na něj ve finále tlačili, ať to rozvine, tak tam Rosťa dal naopak zpátečku. Škoda. Jinak to skoro vypadá, že Vladko je sice velmi proti Rosťovi, ale jsou tam průběžně náznaky, že se mu také líbí, možná proto mu občas dělá peklo, aby to zapudil hned v zárodku. Protože je vidět, že si ho všímá při úkolech, a proč když byl Vladko na mol a zbavený zábran, Rosťu líbal? Vladko se netají s tím, že nutně potřebuje 11 milionů a Rosťa se svým sexy úsměvem, který působí i na Vladka, je nezbytný terč na sestřelení. Jistě Vladko je bezprostřední, ale zároveň přemýšlí, jako každý, kdo šel do vily pro peníze. Jedna z věcí, které pomáhají Vladkovi duševně přežít, je určení nepřítele číslo jedna a boj proti němu, ať už jsou důvody pro nenávist jakkoli účelově překroucené, je třeba mít proti komu bojovat, jako terapie proti zešílení. Pokud nepřítel číslo jedna opustí vilu, Vladko objevuje nového nepřítele číslo jedna. Je paradoxní, že v uvozovkách temnou skupinku Petr plus Honza, která rozebírala ostatní, byla po jejich odchodu nahrazena původně andělskou skupinkou Vladko plus Michal plus Regina. Paradoxní na tom je, že v tomto okamžiku už nemají nárok cokoli vyčítat Honzovi s Petrem, protože se chovají podle téměř shodných vzorců. Dobrá, nemají silácké řeči, jak si to s kým vyřídí, ale oni jsou teď těmi vlky a smečka je kolem nich. To co odsuzovali, tím se stali. Nehodnotím, zda je to dobře nebo špatně, důležité je, že to tak je. Už neexistuje silná skupina, proti které bojuje Vladko v neorganizované hrstce spravedlivých. Teď existuje Vladkova silná skupina, která stále hledá v hrstce neorganizovaných nějaké uskupení, které tam ale už dávno není. Mince se obrátila. Štvaní se stali lovci. Štáb navíc ustupuje Regině, kdykoli jim pohrozí svým odchodem. Nechávají se vydírat jedním ze soutěžících. Pravidla nyní určuje štáb plus Regina, jeden ze soutěžících. Říkám, nechte Reginu odejít, pokud tomu dá přednost před ctěním pravidel. Dobrovolný odchod Reginy by ostatně udělal pořádný fičák ve vile, kde se zdá, že karty už jsou rozdány, a naopak bychom viděli, jak ostatní osobnosti vystoupí do popředí po odchodu Reginy. Hlavní dění se dávno netočí kolem Reginy a pokud si štáb myslí, že ji potřebuje za každou cenu a nechává se vydírat, jen ukazuje, jak spravedlivá výhra čeká na posledního VyVoleného. Ocas vrtí psem. Nádhera. Stan Reginy v obýváku je maják ukazující, kdo ve skutečnosti drží opratě, a Prima to teď není, je to Regina.

  • 08.10.2005 Byl vynikající díl, možná zatím vůbec nejlepší. Katka byla zvolena za Castra a ostatní ji museli poslouchat. Katka Castro si zvolila k sobě Moniku, která jediná mohla s Castrem projednávat státní záležitosti. Vladko emigroval přeplaváním bazénu, později emigroval i Martin. Oba disidenti byli humanitárně zásobování kapitalistickým štábem. Ideologická válka nakonec skončila složením Castrovi funkce, čímž zavládla demokracie. Byl vrácen vyvlastněný majetek v podobě postelí zpět původním majitelům. Večer probíhaly bouřlivé kubánské oslavy a všichni se totálně zmazali. Wendy s výhodou požádala Rosťu, aby ho směla políbit. I stalo se. Rosťu chtěl líbat i Vladko, který už nevěděl, čí je, a pral se s ním, aby mu zasadil francouzáka. Martin následně ve sprše rval Rosťovi trenky tak vehementně nahoru, až se tam ve finále váleli oba nazí. Alkohol je svinstvo děti. Co se týká duelu. Michal zvítězil. Hlas mu asi poslali i lidé, kteří fandí Vladkovi a asi i lidé, kteří chtějí dát Rosťu dohromady s Monikou, a možná i lidé, kteří chtěli vyjádřit podporu v legendárním balónkovém sporu Michal-Wendy. Michalův návrat upřednostňoval jen Vladko a Emil.

  • 05.10.2005 Pokračují hry ve dvou týmech Modří delfíni a Jitrnice, ve složení za Delfíny Vladko, Regina, Katka, Michal, Wendy a za Jitrnice Martin, Jindra, Saša, Monika, Rosťa, Emil. Netradiční rozcvička, stání na kůlu, přebírání ala Popelka. Nakonec celé klání vyhráli o jeden bod Delfíni. Za odměnu půjdou na výlet z vily. Někdy v blízké budoucnosti. Samozřejmě to je nejhodnotnéjší odměna, jaká může vůbec být - mít možnost vypadnout na pár hodin ven. Viděli jsme, co následovalo po volbě. Saša si s Vladkem celkem v klidu vyměnili názory na sebe. Saša měl několik dobrých postřehů na Vladkovu adresu, Vladko to si ce nechtěl dát znát či dokonce přiznat, ale v očích mu bylo vidět, že některé výtky padly na úrodnou půdu, že Vladko si je vědom, že dané špatné vlastnosti má, proto na to ani nebyl schopen protiargumentovat. Byl tam i záblesk v očích, kdy si možná na okamžik uvědomil, že vlastně nemá tak úplně právo jet do Saši, pokud má sám máslo na hlavě. Tentokrát to byl spíš debakl pro Vladka, protože to zakončil tím, že urazil i kamaráda Michala tím, že mu opětovně skočil do řeči a nenechal dokončit myšlenku, když se mu Michal něco snažil vysvětlit. Takže Michal smutně odešel, že se s Vladkem nedá normálně popovídat. Monika byla smutná, že by Saša měl odejít. Saša nechce odejít. Konečně bude Duel jak má být. Emil se cítí do páru do Duelu. V noci se na dvojpostel nastěhovali Emil, Katka, Wendy a Michal.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář